2023 NIEZNANA PRZYSZŁOŚĆ

Kochani jesteśmy na progu Nowego 2023 Roku. Za nami stary 2022 rok. Jaki był? Może o czymś chcemy zapomnieć, coś było tak wspaniałego, że pragniemy, aby wciąż trwało – powtórzyło się.

Podziękujmy Panu Jezusowi za dar życia, otrzymany od Pana Boga i od rodziców, pielęgnowane przez nauczycieli i wiele różnych osób. Za wszelkie dary udzielone, za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, za każde dobro od Pana Jezusa i wszystkich naszych bliskich.

Zaczynamy nową księgę naszego życia. Zapiszmy ją tak, aby na koniec 2023 roku powstało arcydzieło! Nowy rok to początek drogi radosnych odkryć, przygody, która prowadzi do Boga. Jesteśmy przyzwyczajenie do życia z głową pochyloną nad ziemią. Zajmujemy się często swoimi codziennymi sprawami. Rzadko kiedy podnosimy głowę ku niebu. Kochani, istnieje nie tylko ziemia. Popatrzcie w górę! Istnieje również niebo… Pan Jezus przyszedł na ziemię i powiedział ludziom, by spoglądali ku Niebu. Spoglądając ku Górze, budujmy nasze życie, tak aby nie zabrakło w nim miejsca dla Pana Jezusa i Matki Bożej. Wszechmogący Bóg, będzie otaczał swoją łaską, będzie nam błogosławił w naszym codziennym życiu.

Życzę Wam
dużo zdrowia,
dobrych ocen w szkole,
wspaniałych przyjaciół
i abyśmy pamiętali zawsze,
że jesteśmy UCZNIAMI PANA JEZUSA.