OBÓZ W POLANICY-ZDROJU

Sierpień 2019
Relacja Asia Mroczkowska

Dzień pierwszy za nami!
Odwiedziliśmy dzisiaj Bazylikę w Bardzie Śląskim, a także rozwiązywaliśmy zagadki w Parku Miniatur w Kłodzku.
Wieczór spędziliśmy bardzo aktywnie na świeżym powietrzu.

Dzień drugi!
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od zwiedzania Polanicy. Były pyszne lody oraz pamiątki. Po obiedzie odbyła się próba śpiewu, a następnie Msza Święta. Wieczór spędziliśmy aktywnie na świeżym powietrzu biegając, grając w piłkę nożną i grając koszykówkę.

Dzień trzeci, czwarty i piąty!
W sobotę pojechaliśmy do Wambierzyc, w których zwiedziliśmy Bazylikę oraz ruchomą szopkę. Po południu odbył się turniej tenisa stołowego, który wygrał Bartek!
W niedzielę po śniadaniu uczestniczyliśmy w Mszy świętej, a po obiedzie czas spędzaliśmy na basenie w Domu Zdrojowym. Wieczorem poszliśmy spacerem na pokaz multimedialny fontanny w centrum Polanicy.
W poniedziałek odbyła się całodniowa wycieczka do Czech do Safari, gdzie mieliśmy okazje zobaczyć wiele różnych gatunków zwierząt. Dodatkowo każdego dnia spędzaliśmy aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Dzień szósty!
Błędne Skałki oraz Kudowa-Zdrój!

Dzień siódmy!
Cel? Muzeum zapałek w Bystrzycy Kłodzkiej oraz tor saneczkowy w Polanicy! Wieczór urozmaicony grillem i graniem na gitarze. Pokój najmłodszych dziewczynek wygrał dzisiejszy konkurs czystości!

Dzień ósmy i dzień dziewiąty!
Wczoraj byliśmy na spacerze po Polanicy Zdrój, po południu wizyta na basenie. Dzisiaj pojechaliśmy do Zieleńca na przejazd wyciągiem, a następnie odbyła się wycieczka na Mokradła.

Dzień dziesiąty, ostatni – powrót
Pakowanie, sprzątanie i wyjazd do domu. Po drodze wpadliśmy do Kłodzka na XIV Dni Twierdzy Kłodzko. Oglądaliśmy inscenizację potyczek wojsk pruskich i napoleońskich na placu przy moście św. Jana. Zostaliśmy też zaproszeni do ogrodów księży jezuitów w Kłodzku na grilla.

PATRZ GALERIA!!

my też dziękujemy – macie wspaniałe dzieciaki